Прийом замовлень по телефону: з 09.00 до 20.00 без вихідних

Київські рятувальники поповнюють своє спорядження

12.06.2020

У четвер, 11 червня відбулася передача перших 100 ножів ТМ SKIF моделі "Assistant" для потреб екіпажів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Ножі передав для потреб загону технічної служби Головного управління ГСЧС України в Києві ініціатор цієї акції - керівник мережі магазинів "ІБІС. Зброя. Рибалка" Ромас Грунскіс. Їх отримав начальник ГУ Василь Слободяник.

"Екстремальний характер роботи ГСЧС вимагає особливої якості від спорядження, тому для нас дуже почесно, відповідально та символічно, що українські рятувальники зможуть користуватися під час своїх відповідальних місій виробами з такими характеристиками, до того ж, українського бренду зі знаковою назвою "Скіф ", - зазначив Р. Грунскіс на церемонії передачі.

Ножі, якими оснастять екіпажі рятувальників це - SKIF Assistant. Їх клинки проходять унікальну термообробку "гартування", тому їх ріжуча кромка зберігає свою гостроту довгий час. Вони оснащені сталевим замком типу Frame Lock - одним з найнадійніших в світі та мають спеціальну кліпсу, яка дозволяє фіксувати ніж в кишені або на спорядженні.

Передачу ножів проводять в рамках акції "SKIF рятує життя". Її організувала і буде продовжувати мережу магазинів "ІБІС. Зброя. Рибалка", яка спеціалізується на продажу товарів для полювання, риболовлі, туризму та активного відпочинку.