Прийом замовлень по телефону: з 09.00 до 20.00 без вихідних
0
Ваш кошик
0 товарів - 0.00 грн

Презентація ножів «Душа мисливця»

06.07.2020

В рамках всеукраїнської зустрічі учасників найбільшої в Україні мисливської спільноти «Душа мисливця», яка охоплює всі регіони нашої держави, відбулась презентація найвідомішого вітчизняного ножового бренду – Skif-knives.

Ножі Skif-knives давно завоювали прихильність мисливців, рибаків та просто любителів активного відпочинку не лише в Україні, а й далеко за її межами. В 2020 році ТМ Skif-knives запропонувала нову генерацію своїх бестселерів, презентація яких відбулась в рамках зустрічі – змагання мисливської спільноти «Душа мисливця». Під час презентації усі бажаючи отримали змогу не тільки наочно ознайомитись з новинками, а й власноруч протестувати їх і себе під час тестів, які передбачали рубку джутового канату товщиною 25 мм та рубку пластикових пляшок з водою. І все це за допомогою складаних ножів вітчизняної торгівельної марки.

Також під час презентації всі присутні отримали змогу протестувати мачете Skif-knives. Ці мачете допомагають мисливцям та рибалкам завжди під час активного відпочинку.

Всі учасники заходу залюбки брали участь в тестуванні та отримали незабутні емоції від роботи ножами ТМ Skif-knives, які ще раз довели своє звання найкращих серійних ножів України.

Душа мисливця Душа мисливця Душа мисливця Душа мисливця