Прийом замовлень по телефону: з 09.00 до 20.00 без вихідних

Сталь 5Cr18MoV

15.07.2019

Сталь 5Cr18MoV належить до категорії бюджетних марок, з якої виготовляються кухонні ножі і клинки "на кожен день". Також вона застосовується для виробництва туристичних ножів, до яких не пред'являються завищені вимоги до зносостійкості. При цьому 5Cr18MoV сталь, що відрізняється хорошими показниками реза і стійкості до корозії, досить тверда і міцна.

Цей вид китайської сталі чудово поєднує в собі гідні експлуатаційні характеристики і доступну вартість, що позитивно позначається на підсумковому результаті - недорогих, але якісних досить міцних, надійних і витривалих ножах.

Особливості 5Cr18MoV

Головні особливості 5Cr18MoV полягають у високому вмісті хрому. За експлуатаційними характеристиками вона може конкурувати із сталлю марки 420 НС. Тривале утримання заточування без необхідності частих правок, захищеність від дії вологи, інших зовнішніх агресивних середовищ, іржі, окислення, оптимальні показники жароміцності і міцності на вигин робить 5Cr18MoV сталь однієї з найбільш популярних і затребуваних.

Ножі із сталлю 5Cr18MoV

Враховуючи характеристики стали 5Cr18MoV, можна зробити висновок, що клинки з неї ідеально підійдуть для туристичних, мисливських і риболовецьких цілей, щоденного застосування. Ультрасучасні технології і багаторічний профільний досвід дозволили створити під маркою "Скіф" лінійку міцних, невибагливих у використанні і обслуговуванні моделей з цією маркою сталі.

Ретельна термо- і антикорозійна обробка, ергономічні дизайни і оптимальні форми клинків робить ножі із сталлю 5Cr18MoV надійними, вірними і довговічними супутниками завзятих туристів, рибалок, мисливців і просто любителів дійсно якісних і функціональних клинків.