Прийом замовлень по телефону: з 09.00 до 20.00 без вихідних

Сталь 420

15.07.2019

Сталь 420 - недорога марка, що активно застосовується у виробництві бюджетних моделей ножів. Клинки з цього матеріалу поєднують в собі середні різальні якості і хорошу стійкість до зовнішніх агресивних дій, у тому числі вологим середовищам. Тому сталь 420 вважається оптимальною для виготовлення недорогих ножів для туристів, рибалк і мисливців.

Лезо ножа вимагає регулярних підгострювань і правок, оскільки не дуже добре тримає заточування завдяки середньої твердості 52-54 HRC. Проте, завдяки низькій вартості і хорошим антикорозійним властивостям, оптимальним різальним якостям отримала широку популярність, як серед виробників клинків, так і серед безпосередніх користувачів.

Особливості стали 420

Фізичні особливості стали 420 полягають в гранично низькому вмісті вуглецю - приблизно 0,5-0,7%. Через це ножевище характеризуються зайвою м'якістю і низькими показниками стійкості до механічних дій.Тому оптимальним рішенням для покращення влатсивостей леза є його закалка з використанням мастила. Ретельний відхід і використання клинків в щадних умовах істотно збільшить термін бездоганної служби ножа, а своєчасне заточування попередить будь-які неприємності або незручності.

Ножі із сталлю 420

Попри те, що характеристики 420 сталі не є вражаючими, ножі з неї міцно завоювали бюджетну нішу профільного ринку. Такі вироби активно купують туристи, рибалки, мисливці, любителі активного способу життя і мандрівники, щоб завжди під рукою мати надійного і вірного супутника, за допомогою якого можна дозволити найпростіші повсякденні побутові завдання.

Ножі із сталлю 420 - це непогане поєднання доступної ціни, хороших різальних показників і високих антикорозійних якостей.

Завдяки вищезгаданному в каталозі ТМ SKIF лише декілька ножів, леза яких виготовлені зі сталі 420 - це метальні ножі ТК-А та ТК-В, а також мачете МК-001 та МК-002. Завдяки інноваційній технології закалювання та якостей сталі ці вироби, які під час експлуатації зазнають досить важкого ударного навантаження, не ламаються та мають довгий термін користування.