Лінійка ножів з фіксованим клинком представлена моделями, які напевно зацікавлять не лише прихильників тактичного спорядження, але і військовослужбовців.

Моделі Fighter, Storm, Tank, Ronin, Hawk оснащені масивним клинком завтовшки 4 мм, обробленим методом Black Stonewash, який поза сумнівом впорається з більшістю повсякденних і польових завдань. Зручна ребриста прогумована рукоять з матеріалу Kraton, стійкого до дії вологи і перепадів температур, забезпечить комфорт в утриманні і запобіжить ковзанню навіть в екстремальних умовах використання.

Ножі UKROP - 1 и UKROP - 2 відрізняються широким клинком типу Spear Point, який доповнений серрейтором на обуху. Для підвищення терміну експлуатації і додаткового антикорозійного захисту на клинок нанесено чорне захисне покриття.

Усі моделі з фіксованим клинком комплектуються міцними пластиковими ножнами, сумісними з системою MOLLE, - це дозволяє розмістити ніж на більшості видів сучасного тактичного і військового спорядження. Кліпса на ножнах передбачає кріплення на поясі.

Складні ножі SKIF 2016 року

Нова лінійка складних ножів є допрацьованими і переосмисленими моделями попередніх років, доповненими сучасними дизайнерськими рішеннями з використанням високоякісних і практичних матеріалів.

Матеріал клинка - нержавіюча сталь 5Cr15MoV, яка має хороші ріжучі характеристики, а також легко піддається заточуванню навіть в польових умовах. Нові моделі складних ножів доступні з рукояттю з анодованого алюмінію або стеклотестолита G - 10. В якості механізму фіксації - зручний і надійний замок лайнерлок.

Завдяки цим нововведенням, ножі ТМ Skif стали доступнішими для українського споживача!

Шпеньки на клинку, а також флиппер в моделях Tiger, Mamba і Slim призначені для швидкого і зручного витягання клинка однією рукою. Для комфортнішого носіння - моделі складних ножів 2016 року оснащені глибокою кліпсою.

Новинка! Універсальні сокири SKIF

Новинка в модельному ряду Skif - універсальні сокири різної довжини, які оптимально підійдуть для вирішення більшості видів господарчо-побутових і туристичних задач.

Моделі 2016 року від SKIF