Сталь 5Cr15MoV

Сталь 5Cr18MoV належить до категорії бюджетних марок, з якої виготовляються кухонні ножі і клинки "на кожен день". Також вона застосовується для виробництва туристичних ножів, до яких не пред'являються завищені вимоги до зносостійкості. При цьому 5Cr18MoV сталь, що відрізняється хорошими показниками реза і стійкості до корозії, досить тверда і міцна.

Сталь 420

Сталь 420 - недорога марка, що активно застосовується у виробництві бюджетних моделей ножів. Клинки з цього матеріалу поєднують в собі середні різальні якості і хорошу стійкість до зовнішніх агресивних дій, у тому числі вологим середовищам. Тому сталь 420 вважається оптимальною для виготовлення недорогих ножів для туристів, рибалк і мисливців.

Ножі CPM-D2

CPM-D2 сталь - це висококласна порошкова сталь зі складним технологічним процесом виробництва. Суть технології виготовлення такої сталі полягає в тому, що сталь утворюється в результаті спікання металевої порошкової маси при температурі, нижче температури плавлення металу. Отримуєм в результаті монолітний виріб, що має підвищену міцність і термостійкість.

Ножі 8Cr13MoV

8Cr13MoV сталь - популярна бюджетна марка ножової сталі, яка виготовляється в Китаї. За складом ця сталь близька до японської марки сталі AUS-8. Сталь 8Cr13MoV при невеликій вартості демонструє хороші характеристики різу. При підходящій термообробці, вироби зі сталі 8Cr13MoV тривалий час зберігають гостроту ріжучої кромки і володіють дуже гарною корозійною стійкістью. Діапазон твердості сталі 56-59HRC.

Ножі 440C

440C сталь - одна з найвідоміших у світі марок нержавіючої сталі. Серед сталей 400-й серії 440C помітно перевершує 440A і 440B за ступенем опору корозії. При цьому, сталь 440C має найвищий показник твердості за шкалою Роуквела - 58-60 одиниць (HRC). Марка 440C давно є основною нержавіючою сталлю для виготовлення клинків ножів. Тому, саме вона використовується при виготовленні моделей ножів ТМ Skif.