Чи є ножі SKIF холодною зброєю?

Всі моделі ножів SKIF пройшли сертифікацію в Україні і є ножами господарсько-побутового призначення.


Яка гарантія на ножі SKIF?

Гарантія на всі ножі SKIF - 6 місяців. Гарантійне та післягарантійне обслуговування проводиться в нашій майстерні, що оснащена всім необхідним обладнанням.


Що робити, якщо зламався ніж?

Наша майстерня оснащена всім необхідним обладнанням і запасними частинами. Ремонт і усунення неполадок проводяться висококваліфікованими фахівцями. При необхідності можлива заміна на новий ніж безпосередньо у виробника.


Яка сталь використовується в ножах SKIF?

Для виробництва ножів SKIF в основному використовується нержавіюча сталь 8Cr13MoV із середнім вмістом вуглецю. Це відносно недорога сталь досить проста в обробці, при цьому дозволяє досягти твердості клинка в 58 HRC. Клинки зі сталі 8Cr13MoV довго зберігають свої ріжучі властивості, стійкі до впливу зовнішніх факторів і легко правляться навіть в похідних умовах.

Також, обмеженим тиражем, випускаються моделі з високоміцної порошкової сталі CPM-D2.


Де виробляються ножі SKIF?

Для того щоб ножі SKIF були максимально доступні для українського покупця - наші виробничі потужності розміщені в Китаї. Це аж ніяк не означає погіршення якості продукції. Фабрика оснащена найсучаснішим обладнанням, клинки і рукоятки обробляються на верстатах з ЧПУ, формування ріжучої кромки і збірка здійснюються вручну. На всіх етапах ножі проходять строгий контроль якості, а кожен четвертий клинок перевіряється на твердість за шкалою Роквелла.